Albert Kraus.

Biografie Albert Kraus.

Na anderhalf jaar gebokst te hebben ben ik in 1997 op mijn17e jaar begonnen met kickboxen.
Na twee maanden trainen was ik klaar voor mijn eerste kickbox partij.
Deze won ik op zeer overtuigende wijze in de eerste ronde op KO.
Ik was meteen verkocht en vele partijen volgende.
De meeste partijen werden door mij gewonnen.
Na heel wat jaren bij Gino van Gullik in Oss te hebben getraind heb ik deze sportschool overgenomen en geef daar met heel veel plezier nog steeds les.
Ik ben toen zelf in de tijd gaan trainen bij Ling Ho in Den Bosch, daar ben ik uitgegroeid in 1 jaar van een C-klasse vechter tot een A-klasse vechter.
Na 1,5 jaar ben ik overgestapt naar Bully&Apos's gym in Rhenen.
Daar heb ik 1 jaar getraind en ook de kans gehad om in 2002 mee te doen aan
het eerste K1 max toernooi in Japan.
Dit toernooi schreef ik meteen op mijn naam en heel de wereld wist gelijk wie Albert Kraus was.
In 2003 heb ik de Overstap gemaakt naar Team Super Pro onder leiding van Dennis Krauweel.
Hier ga ik nog elke dag met veel plezier naar toe en leer nog elke dag nieuwe dingen.
Ook heb ik mijn eigen Team opgezet onder de naamTeam Kraus met als boeg beelden
Jordi van der sluis en Rini van Gelderen.
We reizen samen met Dennis Krauweel (trainer / coach) de hele wereld rond om ons te meten met nationale en internationale tegenstanders.

Mooi intervieuw met Albert.






Profiel:
Nickname: The Hurricane
Nationality: Dutch
Birthdate: 03/08/1980
Weight: 70 kg
Heigth: 172 cm

Titles:
 2000 Benelux Champion WPKA.
 2001 World Champion WKA.
 2002 World Champion K-1 WORLD MAX .
 2005 World Champion IKBA.
 2006 World Champion IKBA.
 2008 World Champion King of the Ring.
 2011 World Champion Supercombat.

Record:
Total: 75 Win: 58 (KO: 38) Lose: 14 Draw: 3
k1
Total: 37 Win: 25 (KO: 9) Lose: 11 Draw: 1









Web site contents © Copright 200l rights reserved.